0805Y1000223KST
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y1000223KST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y1000223KST
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.0805Y1000223KST.pdf2.0805Y1000223KST.pdf
  • Pranešimas
0805Y1000223KST specifikacijos
Dalies numeris 0805Y1000223KST Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 347526 pcs Duomenų lapas 1.0805Y1000223KST.pdf2.0805Y1000223KST.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1608-1314-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.022µF Programos Automotive, Boardflex Sensitive