0805Y0500181GAR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0500181GAR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y0500181GAR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 0805Y0500181GAR.pdf
  • Pranešimas
0805Y0500181GAR specifikacijos
Dalies numeris 0805Y0500181GAR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 132881 pcs Duomenų lapas 0805Y0500181GAR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 180pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Talpa 180pF Programos Automotive, Boardflex Sensitive