0805Y0500152KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0500152KDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y0500152KDT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 50V X7R 0805
Duomenų lapai: 0805Y0500152KDT.pdf
  • Pranešimas
0805Y0500152KDT specifikacijos
Dalies numeris 0805Y0500152KDT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1500PF 50V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 274628 pcs Duomenų lapas 0805Y0500152KDT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 1500pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive