0805Y0500101JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0500101JCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y0500101JCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 1.0805Y0500101JCT.pdf2.0805Y0500101JCT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0805Y0500101JCT specifikacijos
Dalies numeris 0805Y0500101JCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 247715 pcs Duomenų lapas 1.0805Y0500101JCT.pdf2.0805Y0500101JCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1608-1380-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Talpa 100pF