0805Y0250562MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y0250562MDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 5600PF 25V X7R 0805
Duomenų lapai: 0805Y0250562MDR.pdf
  • Pranešimas
0805Y0250562MDR specifikacijos
Dalies numeris 0805Y0250562MDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 5600PF 25V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 360886 pcs Duomenų lapas 0805Y0250562MDR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 5600pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis High Reliability, Automotive Reitingai AEC-Q200
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 0805Y0250562MDR
Švino stilius 0.051" (1.30mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Temperature Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 5600pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 5600PF 25V X7R 0805