0805Y0250271JFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y0250271JFT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 270PF 25V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 0805Y0250271JFT.pdf
  • Pranešimas
0805Y0250271JFT specifikacijos
Dalies numeris 0805Y0250271JFT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 270PF 25V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 296372 pcs Duomenų lapas 0805Y0250271JFT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 270pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis High Reliability, Automotive Reitingai -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 0805Y0250271JFT
Švino stilius 0.051" (1.30mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Temperature Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 270pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 270PF 25V C0G/NP0 0805