0805Y0250224MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0250224MDR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y0250224MDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 25V X7R 0805
Duomenų lapai: 0805Y0250224MDR.pdf
  • Pranešimas
0805Y0250224MDR specifikacijos
Dalies numeris 0805Y0250224MDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 25V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 184233 pcs Duomenų lapas 0805Y0250224MDR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.22µF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive