0805Y0160332MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0160332MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y0160332MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 3300PF 16V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.0805Y0160332MXR.pdf2.0805Y0160332MXR.pdf
  • Pranešimas
0805Y0160332MXR specifikacijos
Dalies numeris 0805Y0160332MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 3300PF 16V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 418921 pcs Duomenų lapas 1.0805Y0160332MXR.pdf2.0805Y0160332MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3300pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Talpa 3300pF