0805Y0160151KFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0160151KFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y0160151KFT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 0805Y0160151KFT.pdf
  • Pranešimas
0805Y0160151KFT specifikacijos
Dalies numeris 0805Y0160151KFT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 257185 pcs Duomenų lapas 0805Y0160151KFT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 150pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive