0805Y0160123FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0160123FCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y0160123FCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 1.0805Y0160123FCT.pdf2.0805Y0160123FCT.pdf
  • Pranešimas
0805Y0160123FCT specifikacijos
Dalies numeris 0805Y0160123FCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79304 pcs Duomenų lapas 1.0805Y0160123FCT.pdf2.0805Y0160123FCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.012µF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.012µF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive