0805Y0160100FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0160100FCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805Y0160100FCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 16V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 1.0805Y0160100FCT.pdf2.0805Y0160100FCT.pdf
  • Pranešimas
0805Y0160100FCT specifikacijos
Dalies numeris 0805Y0160100FCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 10PF 16V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99777 pcs Duomenų lapas 1.0805Y0160100FCT.pdf2.0805Y0160100FCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10pF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 10pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive