0805J3000820GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J3000820GQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805J3000820GQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 82PF 300V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 0805J3000820GQT.pdf
  • Pranešimas
0805J3000820GQT specifikacijos
Dalies numeris 0805J3000820GQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 82PF 300V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84039 pcs Duomenų lapas 0805J3000820GQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 82pF ±2% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 82pF Programos General Purpose