0805J1K00101FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1K00101FCR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805J1K00101FCR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 1.0805J1K00101FCR.pdf2.0805J1K00101FCR.pdf
  • Pranešimas
0805J1K00101FCR specifikacijos
Dalies numeris 0805J1K00101FCR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96120 pcs Duomenų lapas 1.0805J1K00101FCR.pdf2.0805J1K00101FCR.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Talpa 100pF Programos General Purpose