0805J1000101MCTE01
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805J1000101MCTE01
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER
Duomenų lapai: 0805J1000101MCTE01.pdf
  • Pranešimas
0805J1000101MCTE01 specifikacijos
Dalies numeris 0805J1000101MCTE01 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 221493 pcs Duomenų lapas 0805J1000101MCTE01.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W x 0.045" H (2.00mm x 1.25mm x 1.15mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1608-1461-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Įterpimo nuostolis 5dB @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.045" (1.15mm)
Išsamus aprašymas 100pF Feed Through Capacitor 100V 300mA 0805 (2012 Metric) DC rezistorius (DCR) (maks.) -
Dabartinis 300mA Talpa 100pF