0805J0630441GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0630441GQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805J0630441GQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 440PF 63V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 0805J0630441GQT.pdf
  • Pranešimas
0805J0630441GQT specifikacijos
Dalies numeris 0805J0630441GQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 440PF 63V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90828 pcs Duomenų lapas 0805J0630441GQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 440pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Talpa 440pF Programos RF, Microwave, High Frequency