0805J0500153JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0500153JXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805J0500153JXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.015UF 50V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.0805J0500153JXT.pdf2.0805J0500153JXT.pdf
  • Pranešimas
0805J0500153JXT specifikacijos
Dalies numeris 0805J0500153JXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 50V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 280394 pcs Duomenų lapas 1.0805J0500153JXT.pdf2.0805J0500153JXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.015µF Programos General Purpose