0805J0160221JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0160221JCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805J0160221JCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 16V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 1.0805J0160221JCT.pdf2.0805J0160221JCT.pdf
  • Pranešimas
0805J0160221JCT specifikacijos
Dalies numeris 0805J0160221JCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 220PF 16V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 363371 pcs Duomenų lapas 1.0805J0160221JCT.pdf2.0805J0160221JCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Talpa 220pF Programos General Purpose