0805J0160101JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0160101JFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805J0160101JFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 16V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 0805J0160101JFR.pdf
  • Pranešimas
0805J0160101JFR specifikacijos
Dalies numeris 0805J0160101JFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 100PF 16V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 250994 pcs Duomenų lapas 0805J0160101JFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 100pF Programos High Reliability