0603Y1000820FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y1000820FFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603Y1000820FFT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 0603Y1000820FFT.pdf
  • Pranešimas
0603Y1000820FFT specifikacijos
Dalies numeris 0603Y1000820FFT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79934 pcs Duomenų lapas 0603Y1000820FFT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 82pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 82pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive