0603Y0632P10BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0632P10BQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603Y0632P10BQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2.1PF 63V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 0603Y0632P10BQT.pdf
  • Pranešimas
0603Y0632P10BQT specifikacijos
Dalies numeris 0603Y0632P10BQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2.1PF 63V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191266 pcs Duomenų lapas 0603Y0632P10BQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.1pF ±0.1pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Talpa 2.1pF Programos RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive