0603Y0630680GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603Y0630680GFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 68PF 63V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 0603Y0630680GFR.pdf
  • Pranešimas
0603Y0630680GFR specifikacijos
Dalies numeris 0603Y0630680GFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 68PF 63V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 196945 pcs Duomenų lapas 0603Y0630680GFR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 63V
Tolerancija 68pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FlexiCap™ RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis High Reliability, Automotive Reitingai -
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 0603Y0630680GFR
Švino stilius 0.031" (0.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Temperature Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 68pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2%
apibūdinimas CAP CER 68PF 63V C0G/NP0 0603