0603Y0630470GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0630470GFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603Y0630470GFT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 63V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 0603Y0630470GFT.pdf
  • Pranešimas
0603Y0630470GFT specifikacijos
Dalies numeris 0603Y0630470GFT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 47PF 63V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 182672 pcs Duomenų lapas 0603Y0630470GFT.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 47pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive