0603Y0630183JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0630183JXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603Y0630183JXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.018UF 63V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.0603Y0630183JXT.pdf2.0603Y0630183JXT.pdf
  • Pranešimas
0603Y0630183JXT specifikacijos
Dalies numeris 0603Y0630183JXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.018UF 63V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 328085 pcs Duomenų lapas 1.0603Y0630183JXT.pdf2.0603Y0630183JXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.018µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.018µF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive