0603Y0501P80BFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0501P80BFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603Y0501P80BFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 0603Y0501P80BFR.pdf
  • Pranešimas
0603Y0501P80BFR specifikacijos
Dalies numeris 0603Y0501P80BFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90772 pcs Duomenų lapas 0603Y0501P80BFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 1.8pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive