0603Y0500180KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0500180KCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603Y0500180KCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 1.0603Y0500180KCT.pdf2.0603Y0500180KCT.pdf
  • Pranešimas
0603Y0500180KCT specifikacijos
Dalies numeris 0603Y0500180KCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 421689 pcs Duomenų lapas 1.0603Y0500180KCT.pdf2.0603Y0500180KCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 18pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive