0603Y0500101KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0500101KXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603Y0500101KXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 50V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.0603Y0500101KXT.pdf2.0603Y0500101KXT.pdf
  • Pranešimas
0603Y0500101KXT specifikacijos
Dalies numeris 0603Y0500101KXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 100PF 50V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 483188 pcs Duomenų lapas 1.0603Y0500101KXT.pdf2.0603Y0500101KXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 0603Y0500101KXT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Talpa 100pF