0603Y0250153MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0250153MDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603Y0250153MDT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
Duomenų lapai: 0603Y0250153MDT.pdf
  • Pranešimas
0603Y0250153MDT specifikacijos
Dalies numeris 0603Y0250153MDT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 279015 pcs Duomenų lapas 0603Y0250153MDT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.015µF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive