0603Y0165P60BCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0165P60BCR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603Y0165P60BCR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 5.6PF 16V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 1.0603Y0165P60BCR.pdf2.0603Y0165P60BCR.pdf
  • Pranešimas
0603Y0165P60BCR specifikacijos
Dalies numeris 0603Y0165P60BCR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 5.6PF 16V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 188972 pcs Duomenų lapas 1.0603Y0165P60BCR.pdf2.0603Y0165P60BCR.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.6pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 5.6pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive