0603Y0160562KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0160562KXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603Y0160562KXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 5600PF 16V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.0603Y0160562KXR.pdf2.0603Y0160562KXR.pdf
  • Pranešimas
0603Y0160562KXR specifikacijos
Dalies numeris 0603Y0160562KXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 5600PF 16V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 481349 pcs Duomenų lapas 1.0603Y0160562KXR.pdf2.0603Y0160562KXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5600pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
Talpa 5600pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive