0603J3000160FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J3000160FQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603J3000160FQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 16PF 300V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 0603J3000160FQT.pdf
  • Pranešimas
0603J3000160FQT specifikacijos
Dalies numeris 0603J3000160FQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 16PF 300V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65894 pcs Duomenų lapas 0603J3000160FQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 16pF ±1% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 16pF Programos General Purpose