0603J1000910GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J1000910GQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603J1000910GQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 91PF 100V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 0603J1000910GQT.pdf
  • Pranešimas
0603J1000910GQT specifikacijos
Dalies numeris 0603J1000910GQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 91PF 100V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77762 pcs Duomenų lapas 0603J1000910GQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 91pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 91pF Programos General Purpose