0603J1000123MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J1000123MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603J1000123MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.012UF 100V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.0603J1000123MXR.pdf2.0603J1000123MXR.pdf
  • Pranešimas
0603J1000123MXR specifikacijos
Dalies numeris 0603J1000123MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.012UF 100V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 463204 pcs Duomenų lapas 1.0603J1000123MXR.pdf2.0603J1000123MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.012µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.012µF Programos General Purpose