0603J063P500CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J063P500CQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603J063P500CQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.5PF 63V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 0603J063P500CQT.pdf
  • Pranešimas
0603J063P500CQT specifikacijos
Dalies numeris 0603J063P500CQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.5PF 63V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 239268 pcs Duomenų lapas 0603J063P500CQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.5pF ±0.25pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.5pF Programos General Purpose