0603J025P680CCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J025P680CCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603J025P680CCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.68PF 25V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 1.0603J025P680CCT.pdf2.0603J025P680CCT.pdf
  • Pranešimas
0603J025P680CCT specifikacijos
Dalies numeris 0603J025P680CCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.68PF 25V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 316788 pcs Duomenų lapas 1.0603J025P680CCT.pdf2.0603J025P680CCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.68pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.68pF Programos General Purpose