0603J0250680JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0250680JFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603J0250680JFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 0603J0250680JFR.pdf
  • Pranešimas
0603J0250680JFR specifikacijos
Dalies numeris 0603J0250680JFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 246155 pcs Duomenų lapas 0603J0250680JFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 68pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 68pF Programos High Reliability