0603J0160104JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603J0160104JXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.10UF 16V X7R 0603
Duomenų lapai: 0603J0160104JXR.pdf
  • Pranešimas
0603J0160104JXR specifikacijos
Dalies numeris 0603J0160104JXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.10UF 16V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 336877 pcs Duomenų lapas 0603J0160104JXR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Tolerancija 0.1µF Storis (maks.) X7R (2R1)
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Automotive Reitingai AEC-Q200
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 0603J0160104JXR
Švino stilius 0.031" (0.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 0.1µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 0.10UF 16V X7R 0603