060321500470FQTLSM
Knowles SyferKnowles Syfer
060321500470FQTLSM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 060321500470FQTLSM
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 150V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 060321500470FQTLSM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
060321500470FQTLSM specifikacijos
Dalies numeris 060321500470FQTLSM Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 47PF 150V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 350120 pcs Duomenų lapas 060321500470FQTLSM.pdf
Įtampa - Įvertinta 150V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 1608-1259-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47pF ±1% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 47pF Programos Automotive