0505Y1500470FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y1500470FQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0505Y1500470FQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 150V C0G/NP0 0505
Duomenų lapai: 0505Y1500470FQT.pdf
  • Pranešimas
0505Y1500470FQT specifikacijos
Dalies numeris 0505Y1500470FQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 47PF 150V C0G/NP0 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41126 pcs Duomenų lapas 0505Y1500470FQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 150V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0505 (1313 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47pF ±1% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric)
Talpa 47pF Programos RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive