0505J2000270KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0505J2000270KQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0505
Duomenų lapai: 0505J2000270KQT.pdf
  • Pranešimas
0505J2000270KQT specifikacijos
Dalies numeris 0505J2000270KQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 134209 pcs Duomenų lapas 0505J2000270KQT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 200V
Tolerancija 27pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0505 (1313 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 0505J2000270KQT
Švino stilius 0.050" (1.27mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 27pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0505