0505J2000180JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J2000180JQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0505J2000180JQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 18PF 200V C0G/NP0 0505
Duomenų lapai: 0505J2000180JQT.pdf
  • Pranešimas
0505J2000180JQT specifikacijos
Dalies numeris 0505J2000180JQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 18PF 200V C0G/NP0 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102082 pcs Duomenų lapas 0505J2000180JQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0505 (1313 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
Talpa 18pF Programos General Purpose