0505J2000120FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J2000120FQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0505J2000120FQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 12PF 200V C0G/NP0 0505
Duomenų lapai: 0505J2000120FQT.pdf
  • Pranešimas
0505J2000120FQT specifikacijos
Dalies numeris 0505J2000120FQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 12PF 200V C0G/NP0 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34954 pcs Duomenų lapas 0505J2000120FQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0505 (1313 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 12pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
Talpa 12pF Programos General Purpose