0505J0630200JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J0630200JQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0505J0630200JQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 20PF 63V C0G/NP0 0505
Duomenų lapai: 0505J0630200JQT.pdf
  • Pranešimas
0505J0630200JQT specifikacijos
Dalies numeris 0505J0630200JQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 20PF 63V C0G/NP0 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107299 pcs Duomenų lapas 0505J0630200JQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0505 (1313 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20pF ±5% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
Talpa 20pF Programos General Purpose