RF2525B223K301KX145T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF2525B223K301KX145T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RF2525B223K301KX145T
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 300V X7R 2525
Duomenų lapai: 1.RF2525B223K301KX145T.pdf2.RF2525B223K301KX145T.pdf
  • Pranešimas
RF2525B223K301KX145T specifikacijos
Dalies numeris RF2525B223K301KX145T Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 300V X7R 2525 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 26976 pcs Duomenų lapas 1.RF2525B223K301KX145T.pdf2.RF2525B223K301KX145T.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.165" (4.19mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2525 (6464 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.022µF ±10% 300V Ceramic Capacitor X7R 2525 (6464 Metric) Talpa 0.022µF