RF1111X333K500KX102T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF1111X333K500KX102T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RF1111X333K500KX102T
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.033UF 50V BX 1111
Duomenų lapai: 1.RF1111X333K500KX102T.pdf2.RF1111X333K500KX102T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RF1111X333K500KX102T specifikacijos
Dalies numeris RF1111X333K500KX102T Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.033UF 50V BX 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 77200 pcs Duomenų lapas 1.RF1111X333K500KX102T.pdf2.RF1111X333K500KX102T.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperatūros koeficientas BX
Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1111 (2828 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.033µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1111 (2828 Metric) Talpa 0.033µF