LS1808N102K302NXTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
LS1808N102K302NXTM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LS1808N102K302NXTM
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 250VAC C0G 1808
Duomenų lapai: 1.LS1808N102K302NXTM.pdf2.LS1808N102K302NXTM.pdf
  • Pranešimas
LS1808N102K302NXTM specifikacijos
Dalies numeris LS1808N102K302NXTM Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 1000PF 250VAC C0G 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70035 pcs Duomenų lapas 1.LS1808N102K302NXTM.pdf2.LS1808N102K302NXTM.pdf
Įtampa - Įvertinta 250VAC Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Reitingai X2, Y3 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai 1763-1227-2
LS1808N102K302NXTM-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Talpa 1000pF