ES2211N331K502NTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
ES2211N331K502NTM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ES2211N331K502NTM
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 250VAC C0G 2211
Duomenų lapai: 1.ES2211N331K502NTM.pdf2.ES2211N331K502NTM.pdf
  • Pranešimas
ES2211N331K502NTM specifikacijos
Dalies numeris ES2211N331K502NTM Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 330PF 250VAC C0G 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82126 pcs Duomenų lapas 1.ES2211N331K502NTM.pdf2.ES2211N331K502NTM.pdf
Įtampa - Įvertinta 250VAC Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.110" (2.79mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.110" W (5.58mm x 2.79mm) Serija -
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 2211 (5728 Metric) Talpa 330pF