6560N122J602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
6560N122J602LE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6560N122J602LE
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 1200PF 6KV C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: 1.6560N122J602LE.pdf2.6560N122J602LE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
6560N122J602LE specifikacijos
Dalies numeris 6560N122J602LE Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 1200PF 6KV C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 7046 pcs Duomenų lapas 1.6560N122J602LE.pdf2.6560N122J602LE.pdf
Įtampa - Įvertinta 6000V (6kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.800" L x 0.402" W (20.30mm x 10.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.681" (17.30mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.873" (22.18mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1200pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 1200pF