5550N472J602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
5550N472J602LE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5550N472J602LE
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 6KV C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: 1.5550N472J602LE.pdf2.5550N472J602LE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
75 pcs
  • Pranešimas
5550N472J602LE specifikacijos
Dalies numeris 5550N472J602LE Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 4700PF 6KV C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 1961 pcs Duomenų lapas 1.5550N472J602LE.pdf2.5550N472J602LE.pdf
Įtampa - Įvertinta 6000V (6kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.700" L x 0.402" W (17.78mm x 10.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.580" (14.73mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.775" (19.68mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4700pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 4700pF