4540N222J602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
4540N222J602LE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4540N222J602LE
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 6KV C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: 1.4540N222J602LE.pdf2.4540N222J602LE.pdf
  • Pranešimas
4540N222J602LE specifikacijos
Dalies numeris 4540N222J602LE Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 2200PF 6KV C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 4177 pcs Duomenų lapas 1.4540N222J602LE.pdf2.4540N222J602LE.pdf
Įtampa - Įvertinta 6000V (6kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.598" L x 0.402" W (15.20mm x 10.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.480" (12.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.676" (17.18mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2200pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 2200pF