2225E681K202KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225E681K202KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225E681K202KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 680PF 2KV 2225
Duomenų lapai: 1.2225E681K202KHT.pdf2.2225E681K202KHT.pdf
  • Pranešimas
2225E681K202KHT specifikacijos
Dalies numeris 2225E681K202KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 680PF 2KV 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 11919 pcs Duomenų lapas 1.2225E681K202KHT.pdf2.2225E681K202KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Išsamus aprašymas 680pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor 2225 (5763 Metric) Talpa 680pF